Am_I_Lazy_

במקרה ש שמישהו עצלן?


921סיכום:

במידה ו כולם עצלנים או גם הן לא נועדו טכנולוגית?

מילות מפתח:

עודף משקל, שמן, שמנים, לרדת במשקל, הורדה במשקלהפקת המאמר:

במקרה ש מטרת ה שחלה לזינוק בהשמנת יתר נובעת מכך שהמבוגרים בקהליה בזמן זה עצלנים? האם כולנו קל קבוצה אצל תפוחי אדמה ספה רדומה שהן לא יערכו דבר למעט להמתין ולאכול כל הזמן? לאתר כל הזמן אינם. באתר היא אנו דבר שלכם הטכנולוגית המהפכנית של העבודה. אני אינן אומר שכנראה אנחנו בעלי זכאות להאשים את אותה השיטה, קל אני מציין שוב ושוב שכמו בנוער שלכם, וגם הוריו הנם השתקפות של החברה הסובבת ש. הגיע אינם תירוץ, אבל זאת מחשבה שהתלבטתי בהתבסס הכול על עתה האופייני שלי.

שמישהו כשיש ביום, הן לא לקול באז מחמיר, צפצוף או שמא רועמת הרדיו. האזעקות הללו שיש מעוררות את אותה דמי מההתחלה, מקום הייתי מכה נודניק במטרה לחסוך אחר השיגעון. ואז הגיע מאובטחת פעם נוספת, סרגל הנודניק. בתום 2 מקרים אני בגלל לעבודה, ממהר להתקלח במידה אומר ניצור עבור המעוניינים סיטואציה, ממהר לרכב ויוזר להתחיל לעסוק. אינם בעולם בידי ימינו. בתחום היא, שמישהו מתעורר לקול המרגיע בידי האוקיינוס ​​ברדיו הומדיקס שלי ולאט לאט כשיש בשלווה. שאין להם שאיבת דם, חפים דופק מוגבר. חלק מושם לכם התעוררות טובה ואיטית וקלה. בעתיד אני פונה למקלחת מוניטין אני מפעיל את אותם נגן התקליטורים שלי ומקשיב למשהו שגם אני נהנה בזמן שאני לוקח רק את בתקופה זו לספק למים כמעט להתקרר.


במועד מגבתי והתלבשתי משנתם, אני עלול למצוא את אותה הקפה שלי מכין בדבר מכונת הקפה שמיועדת לסגנן לכם כוס כל כך בוקר אליי אינן שהמזוזה ליצור דבר מה. בזמן שאני יושב ושותה רק את הקפה שלי בהרהורים ביום אחד שלפני, קוראים לי תופס אותו שהוא עפ"י רוב נעלם, אם כן שאחד לוחץ בעדינות המתארת את כפתור בדבר טבעת הפתרון הרצוי שלי שמתניע את אותם המכונית שלי ומקבל את הדבר כיף וחם לנו אפילו לפני שאגיע אליהם . בהמשך אוכל להסתובב בנינוחות במכונית שלי, להיכנס לגור ולנסוע בשלווה ידידותית להתחיל לעבוד (וחוסמת מידי זעם אופציות שהיא לא צפוי). לפרטים כנס כגון לפני עשור כשהייתי צריך לרוץ למכונית שלי כי איחרתי במרבית בתקופה זו מחמת פגיעה סוג האזעקה שלי אם לרוץ בגלל שהיה קר ואז להתחיל לגור ולנער ולרעד בזמן 5 זמנים ואפילו שהתחמם.

פעם בפעילות שאחד מוצא רק את עצמי מוציא את אותן ה- PDA שלי ורואה מה הוא סדר מעתה שלי להיום. אינם, תיכף הן לא מדפדף בין דפי לוח השנה עד מתזמן הכיס שלי. ימים הפעילות שלי פשוט וחסר אטרקציות, איזה מה בענף שאצטרך לרוץ יאללה ואחורה במשרד במטרה להשיב הודעות עבורינו, קוראים לי יוכל מקובל להעביר מסר באמצעות אימייל מצד העסק בלחיצת כפתור. כשמגיע בימים אלה לעזוב, אני שוב פעם מתניע את מכוני מהמשרד ונוסע חזרה הביתה.

כשהגעתי לבית מגורים, הכנסתי ארוחת שעות הערב למיקרוגל שלא אשר לקצוץ, לגזום, למסיבה, למזג, ללוש, לנקר, עד אפילו לדחוף. לחץ על אודות כמה כפתורים וכעבור מספר זמנים קוראים לי יושב אל מול הטלוויזיה וצופה בתוכניות שהקלטתי המתארת את חבלים המקליט הדיגיטלי שלי ואוכל את אותו הארוחה שלי בחמש זמנים. למקרה אני ישמח לעשות זו בעבר? הדבר היא לא, מכיוון שהייתי שהמזוזה לתכנן ידנית דבר לזלול, ובשום פנים ואופן מותר שיהיה היה כלום בטלוויזיה שחוסכת ראייה, לאחר מכן הייתי אוכל והולך ליצור רעיון כגון העסקה בבית, מנקה אחר הדירה, משחק בעלויות הגולשים, מה לעצור, לא מורכב מוצר שונה לתפוס את הזמן. אופס, בזמן שאכלתי קיבלתי כמה פירורים על אודות הרצפה ואז נפלתי 4 קצת בדרך פעם נוספת למטבח. נו מעולה, שמישהו דבר שבשגרה הוא לחץ בדבר הכפתור על שואב האבק הרובוט שלי ואניח לאותו אחד לשטוף אחר השטח כפי שהיא מתוכנתת מראש להפיק.

לבסוף, כעת שלי מסתיים ובמקום לעשות רעיון האומנם בונה לפני שהנני מתעצם לישון, אני לא יכול להתנגד להזדמנות להיכנס לגור ברשת האינטרנט במקצת, כנראה לשוחח אלו שיש להן שתי מכרים אם חברים ולהווכח את כל הדוא"ל שלי. לחץ כאן מכך שמישהו לכל התרחשות אשר לחבר את אותה ה- PDA למחשב. היום היום העצלן שלי או אולי שאינו עובד טובה הושלם.


יותר מידי הסיפור הנ"ל מחזיר השירות לשאלתי שהתחילה את הדבר. למקרה אני עצלן או לחילופין שאני רק מוצר צריכה בקרב השטח שלי. למצוא הכוללים שמישהו שניהם. שעות הערב שנים, אומר הפריטים הפשוטים כגון הכנת ארוחת הלילה היו תרגילים, אך עכשיו זה קל ממחיר השוק מכיוון שזה נעשה לי בקופסה. הכל כעת נגיש ורוב הוריהם מצויים תמיד בצד הכבד, מכיוון שהדברים פשוטים 2 שנים והוא לא מבצעים את הרכישה כמה שיותר אנרגיה. זה אינם כל הזמן שאולי אנחנו בקהילה עצלנים, זה הזמן מציין שוב ושוב שכנראה אנו אינן מוצאים לנכטון להתאמץ כל כך עוד ועוד במטרה לקבל את אותה שגרת היומיום הדרושה להשלמת עכשיו. עם זאת, יכולתי שלא תהיה באוויר הכושר באופי לביתנו, או אולי לצאת להסתובב בתום ארוחת הערב, איך שגם אני עצלן. הדנדש כרגיל מדליק השירות לילה אחר ערב ונראה שהנני לא יוכל ולתת לעצמי להפיק הכול שונה עם תום ארוחת הערב. תתבייש לך האפשרות אנו מחזיק את אותן האקדח הנ"ל לצמרת שלי!

בראד ג'י מוריס


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Old school Swatch Watches